Головна  →  Новини  →  17 лютого 2021

15-16 лютого інспектори склали понад сто протоколів та внесли більше тисячі приписів за неприбраний сніг та бурульки

15-16 лютого інспектори склали понад сто протоколів та внесли більше тисячі приписів за неприбраний сніг та бурульки

Комунальні служби продовжують ліквідацію наслідків снігопадів. Практично цілодобово задіяна спецтехніка та бригади з ручного прибирання, на майданчики для складування та утилізації щоденно вивозять понад 12 тис тонн снігу, з дахів знімається небезпечна крига.

Активно залучені в процес столичні інспектори благоустрою, які щоденно контролюють прибирання від снігу та накрижень балансових територій.

Лише за два дні 15-16 лютого інспектори КП «Київблагоустрій» та районних державних адміністрацій внесли більше тисячі приписів на балансоутримувачів та склали понад сотню протоколів.

«Відповідальні за прибирання снігу та накрижень деколи легковажно ставляться до правил благоустрою. Штрафи доволі низькі – максимум 1700 грн, тож підприємцям подекуди простіше сплатити, ніж організовувати прибирання або самим брати до рук лопату. На жаль, через таку реакцію деяких балансоутримувачів маємо випадки травмування киян. Інспектори продовжують пильно моніторити свої сектори, складають протоколи та вносять приписи», – прокоментував в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою звернувся до керівників комунальних та комерційних установ із закликом відповідально ставитись до прибирання наслідків негоди.

Нагадаємо, відповідно до Правил благоустрою Києва, балансоутримувачі зобов’язані утримувати об’єкти благоустрою в належному санітарно-технічному стані, зокрема, прибирати від снігу та накрижень прилеглу територію на 10 м навколо.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку