Головна  →  Новини  →  8 лютого 2021

У столиці виявили понад 1100 порушень за несвоєчасне прибирання міських територій від снігу

У столиці виявили понад 1100 порушень за несвоєчасне прибирання міських територій від снігу

Інспектори благоустрою продовжують контролювати звільнення від снігу тротуарів, доріг, зупинок громадського транспорту та інших важливих об'єктів інфраструктури столиці. За сьогодні інспектори районних державних адміністрацій та КП «Київблагоустрій» внесли понад 1100 приписів та склали майже 120 протоколів. 

Моніторинг вулиць на предмет очищення міських територій від снігу відбувається з самого ранку. Також він наголосив, що посадові особи підприємств, установ та організацій несуть особисту відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків. 

В.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченку наголосив, що керівники підприємств, установ та організацій мають швидко реагувати на примхи погоди та своєчасно прибирати балансові території від снігу й ожеледі. Очільники районних державних адміністрацій, керуючих компаній, «Київавтодору» та «Зеленбуду» особисто мають організовувати та контролювати дану роботу. 

Нагадуємо, відповідно до Правил благоустрою м.Києва балансоутримувачі зобов’язані дотримуватися відповідних технологій щодо забезпечення умов функціонування та утримання територій, закріплених за ними, в належному санітарно-технічному стані, зокрема, прибирати від снігу та ожеледі прилеглу на 10 м територію.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку