Головна  →  Новини  →  10 лютого 2017

Плани КО "Київзеленбуд" на найближчі роки дійсно вражають

Плани КО "Київзеленбуд" на найближчі роки дійсно вражають

Аби зробити Київ зеленою столицею, містом-парком із розумною інфраструктурою для людей підприємство планує збільшити кількість скверів, впровадити Європейські екологічні стандарти та правила урбоекології, застосувати інновації (розумні майданчики, сонячні батареї, сучасні поливо-зрошувальні системи тощо), сформувати публічний простір для різних груп населення за принципами екологічності, інноваційності та комфорту. Найближчим часом Київзеленбуд планує значно збільшити кількість зелених насаджень та еко-зон, проектування яких здійснюється з урахуванням захисту шуму і загазованості. Питому вагу вічнозелених рослин планується збільшити з 10  до 50%.

«Інноваційними шляхами реалізації стратегії розвитку КО «Київзеленбуд» є впровадження нових для київських зелених зон альтернативних джерел енергії (твердопаливні котли, сонячні батареї); насосних станцій та систем поливу; сучасна техніка; екопарковки; впровадження систем утилізації автопокришок, батарей, ламп, акумуляторів; вирощування рослин, стійких до умов мегаполісу; будівництво пелейної та брикетної ліній для переробки листя; безкоштовні WI-FI та зарядні пристрої; переробка новорічних ялинок та багато інших цікавих і нових ідей» - прокоментував директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук.

Для комфортного відпочинку на столичних зелених зонах Київзеленбуд планує їх тематичний поділ, зокрема: для занять спортом – work-out майданчики, бігові та велодоріжки. Для молоді – скейт-майданчики та ролердроми; безбар’єрний простір для людей з обмеженими можливостями; коворкінг; дітям – сучасні ігрові майданчики. Також планується виокремити майданчики для домашніх тварин, на яких розмістити спеціалізовані урни для прибирання за ними. Покращити якість відпочинку в київських парках зможуть впровадження буккросінга, лав-трансформерів, оформлення навігації, створення креативного арт-простору тощо .

Боротися із вандалізмом Київзеленбуд планує шляхом встановлення відеонагляду в парках та скверах, та у подальшому – сприяти створенню екополіції. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку