Головна  →  Новини  →  28 січня 2021

Київ та Сеул обмінялися досвідом щодо благоустрою та облаштування міських просторів.

Київ та Сеул обмінялися досвідом щодо благоустрою та облаштування міських просторів.

Продовження співпраці між Києвом та Сеулом, обмін досвідом щодо благоустрою та облаштування міських публічних просторів. Такі важливі питання обговорили під час онлайн-конференції фахівці Департаменту міського благоустрою та Управління міжнародних зв’язків КМДА разом з представниками міської адміністрації Сеулу.

В.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко зазначив, що створення нових видів публічного простору, таких як парків, дитячих майданчиків, інших зелених зон, визначає культурне, соціальне та економічне життя міст. Це ключ до стабільного розвитку міст та невід’ємний елемент урбанізації. Також він підкреслив, що досвід сеульських колег в облаштуванні сучасних міських просторів надзвичайно практичний, адже Сеул має безліч успішних кейсів, які варто втілювати в життя в будь-якому мегаполісі, зокрема в столиці України.

Окремо зупинилися на питанні законодавчого регулювання у сфері благоустрою, найкращих практиках трансформації приватного та публічного просторів і сучасних методиках облаштування зелених зон.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку