Головна  →  Новини  →  21 січня 2021

За несвоєчасне очищення дахів від бурульок балансоутримувачі понесуть відповідальність

За несвоєчасне очищення дахів від бурульок балансоутримувачі понесуть відповідальність

Внаслідок температурних коливань на дахах будинків утворюються крижані бурульки. З підвищенням температури повітря збільшується ризик падіння бурульок на перехожих. Інспектори благоустрою моніторять вулиці щодо стану очищення дахів та козирків від бурульок, адже тротуари мають бути безпечними для пішоходів.

Небезпечні місця мають бути огороджені попереджувальною стрічкою. Це пряма відповідальність балансоутримувачів, які мають миттєво реагувати, щоб не допустити травмування киян. За недотримання правил благоустрою інспектори вноситимуть приписи та складатимуть протоколи за адміністративне правопорушення.

Відповідно до Правил благоустрою м.Києва, очищення дахів та козирків від бурульок проводиться з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж та ін. Небезпечні місця необхідно огороджувати, виставляти вартових.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку