Головна  →  Новини  →  16 січня 2021

Столична інспекція внесла 1062 приписи за несвоєчасне прибирання снігу

Столична інспекція внесла 1062 приписи за несвоєчасне прибирання снігу

Працюючи у посиленому режиму, інспектори КП «Київблагоустрій» та районних державних адміністрацій за останню добу внесли 1062 приписи підприємствам, установам та організаціям за несвоєчасне очищення балансових територій від снігу. Склали 127 протоколів за невиконання вимог приписів, за що керівники установ понесуть адміністративну відповідальність. Про це повідомив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Він зазначив, що ми суворо контролюємо стан очищення балансових територій від опадів. Керівники підприємств, установ та організацій несуть персональну відповідальність за цю роботу. Наслідки негоди мають швидко прибиратись та не заважати киянам пересуватись містом безпечно та швидко. Також керівник департаменту подякував киянам, які залишили автівки, та дали можливість службам якісно виконати роботу, а також інспекторам благоустрою, які цілодобово моніторили свої сектори.

 Тимур Ткаченко закликав керівників підприємств, установ та організацій сумлінно ставитись до вимог Правил благоустрою у частині очищення від снігу територій, за які вони відповідають.

На сьогоднішній ранок дороги та тротуари чистять 5018 комунальних працівників шляхово-експлуатаційних управлінь, житлово-комунального господарства та управлінь зелених насаджень. До робіт залучено 468 одиниць снігоприбиральної техники, використано 3349 тонн посипкового матеріалу.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку