Головна  →  Новини  →  15 січня 2021

Від початку доби інспектори благоустрою внесли 411 приписів за неякісне прибирання снігу

Від початку доби інспектори благоустрою внесли 411 приписів за неякісне прибирання снігу

Інспектори КП «Київблагоустрій» та районних державних адміністрацій внесли 411 приписів та склали 42 протоколи підприємствам, установам та організаціям за неналежне прибирання балансових територій від снігу. Про це повідомив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Наші інспектори в посиленому режимі моніторять вулиці. Задача — проконтролювати якість розчищення балансових ділянок від снігу. Від світанку столичні інспектори вже внесли 411 приписів та склали 42 протоколи на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги. Вони понесуть адміністративну відповідальність.», — зазначив Тимур Ткаченко.


За прибиранням у місті стежать 98 столичних інспекторів. Очільник департаменту зауважив, що керівники підприємств несуть персональну відповідальність за стан територій, що закріплені за ними.

Відповідно до діючих Правил благоустрою м. Києва, балансоутримувачі зобов’язані належно утримувати закріплені за ними території.


Для ліквідації наслідків снігопаду у столиці задіяний 5191 працівник комунальних служб та 577 одиниць техніки. До роботи залучені працівники підприємств, підпорядкованих КК «Київавтодор», КО «Київзеленбуд» та служб житлово-комунального господарства.


Станом на ранок уже використано 3998 тонн посипального матеріалу.


За роботою снігоприбиральної техніки можна спостерігати у режимі реального часу: https://clean.kyivcity.gov.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку