Головна  →  Новини  →  13 січня 2021

Інспектори благоустрою зафіксували минулого року понад 32 тисячі порушень

Інспектори благоустрою зафіксували минулого року понад 32 тисячі порушень

У 2020 році інспектори благоустрою зафіксували на вулицях Києва понад 32 тисячі порушень у сфері благоустрою. Про це поінформував в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.


«Щодня півсотні наших інспекторів перевіряють вулиці Києва, аби не допускати порушень. Лише у 2020 році інспектори комунального підприємства «Київблагоустрій» внесли понад 32,5 тисячі приписів щодо порушників. Адже, ми, кияни, прагнемо, щоб столиця була комфортною для життя та чистою», – зазначив Тимур Ткаченко.


На фізичних та юридичних осіб, які вчасно не виконали вказані у приписі вимоги, складали протоколи за адміністративне правопорушення. За даними КП «Київблагоустрій», за минулий рік інспектори склали понад 3227 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає штрафи від 340 до 1700 грн.


Найчастіше у 2020 році порушення фіксували у наступних сферах: встановлені без документів тимчасові споруди, неприбране сміття, порушення при розриттях тощо. Фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» моніторять Київ і цього року.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку