Головна  →  Новини  →  24 грудня 2020

Київрада ухвалила цільову програму, що передбачає впровадження європейських стандартів поводження з тваринами

Київрада ухвалила цільову програму, що передбачає впровадження європейських стандартів поводження з тваринами


Київська міська рада сьогодні ухвалила проєкт рішення «Про затвердження міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020-22 роки». Програма також передбачає завершення будівництва Центру захисту тварин – комплексу, який складатиметься з притулку, остаткованої сучасним обладнанням ветеринарної клініки та карантинного відділення.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook директор департаменту Олексій Кулеба.


“На реалізацію програми з бюджету Києва передбачено 185 млн грн. Левова частина коштів буде спрямована на будівництво Центру захисту тварин в Дарницькому районі на вулиці Автопарковій”, – зазначив Олексій Кулеба.


Він також підкреслив, що в столичних притулках сьогодні нараховується понад 5 тисяч безпритульних тварин, тому обов’язок міста – надати їм необхідну підтримку.

Прийняття програми дозволить вже цього року відшкодувати витрати на утримання безпритульних тварин громадським притулкам, які також виконують завдання міської цільової програми.


Завдяки дії міської цільової програми 2017-2019 років у Києві стерилізували понад 25 000 тварин. Близько 3 000 тварин були прилаштувані в сім’ї.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку