Головна  →  Новини  →  3 лютого 2017

Позиція київської влади чітка: усі незаконні тимчасові споруди на території Києва будуть демонтовані

Позиція київської влади чітка: усі незаконні тимчасові споруди на території Києва будуть демонтовані

Другого лютого відбулось друге засідання робочої групи при КМДА з питань врегулювання спірних відносин між КМДА та власниками тимчасвоих споруд (малим бізнесом) при Громадській раді за участю першого заступника директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тараса Панчія, а також представників Національної поліції України. У ході засідання було обговорено проблемні питання, що виникли внаслідок демонтажу незаконно встановлених ТС, наслідки такого демонтажу для підприємців та міста.

«Київська влада відкрита для співпраці із підприємцями. Рішення щодо введення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, проведення конкурсів зайняття ними певної території зможуть подолати хаос, що панував раніше у цій сфері» - сказав Тарас Панчій.

Також він наголосив, що жоден демонтаж не відбувається без попередження (мінімум три дні) власника та без рішення відповідної комісії, законність кожного демонтажу на місці контролюють представники правоохоронних органів.

«Серед київських підприємців є чесні, що сплачують податки до міського бюджету, але, нажаль, трапляються й випадки крадіжки електроенергії та води; незаконно встановлені тимчасвоі спордуи стають причиною унеможливлення прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту; встановлення МАФів на інженерних мережах; несплати податків (пайової участі); порушення законодавства про працю; торгівлі акцизними товарами без відповідних дозволів тощо, що породжує нечесну конкуренцію та тіньову економіку. Також незаконні тимчасові споруди – це місця продажу неякісної, у тому числі й горілчаної, продукції, що не тільки шкодить здоров’ю людей, а й призводить до послаблення економіки Києва в цілому. Саме такі випадки у своїй більшості і є причинами демонтажів.

Але на цьому ми не ставимо карпку, - київська влада відкрита для діалогу із підприєцями, щоб знайти компроміс» - зазначив Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку