Головна  →  Новини  →  13 грудня 2020

Комунальні служби та районні державні адміністрації продовжать ліквідацію наслідків негоди 14 грудня з 5 години ранку

Комунальні служби та районні державні адміністрації продовжать ліквідацію наслідків негоди 14 грудня з 5 години ранку

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов у столиці директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба доручив керівникам районів та комунальних служб терміново вжити заходів із очищення вулично-дорожньої мережі від ожеледиці. 

«Ми посилимо роботу всіх комунальних служб вже зараз, щоб завтра вранці, мешканці Києва безперешкодно та безпечно пересувались містом. Очільники районних державних адміністрацій, керуючих компаній, «Київавтодору» та «Зеленбуду» особисто організовують і контролюють дану роботу. Погодні умови надзвичайно мінливі і складні, однак ми повинні  об’єднатися та працювати на випередження», – повідомив Олексій Кулеба.

Він зазначив, що посадові особи підприємств, установ та організацій нестимуть особисту відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків. Зокрема, за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за ними територіях.

Нагадуємо, 12 грудня столичні інспектори благоустрою внесли понад 400 приписів та склали 133 протоколи за несвоєчасне прибирання наслідків негоди.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку