Головна  →  Новини  →  11 грудня 2020

Інспектори благоустрою внесли 1000 приписів та склали 150 протоколів за несвоєчасне прибирання наслідків негоди

Інспектори благоустрою внесли 1000 приписів та склали 150 протоколів за несвоєчасне прибирання наслідків негоди

На вулицях Києва з 7-ої години ранку чергують понад 80 столичних інспекторів благоустрою. В посиленому режимі вони перевіряють своєчасність ліквідації наслідків негоди. Через крижану зливу, яка тривала протягом усієї ночі, на вулицях утворилося щільне льодове покриття. Інспектори продовжують моніторити всі райони міста на своєчасність та якість очищення вулиць від ожеледі. У разі невиконання своїх обов’язків балансоутримувачами, інспекція вживає заходів згідно вимог чинного законодавства.

 Зокрема інспекторами КП “Київблагоустрій” та районних в м.Києві державних адміністрацій вже внесено понад 1000 приписів та складено 150 протоколів за адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП. За цією статтею передбачено накладення штрафу в розмірі від 340 до 1700 грн.

 Нагадуємо, підприємства, установи та організації, незалежно від їхніх форм власності, повинні задіяти всі можливі ресурси для розчищення вулично-дорожньої мережі. Загалом з початку негоди на вулицях Києва працює близько 500 одиниць снігоприбиральної техніки. Задіяно до прибирання ожеледі 5164 осіб.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку