Головна  →  Новини  →  4 грудня 2020

Святошинський та Шевченківський райони столиці очистили від осередків стихійної торгівлі

Святошинський та Шевченківський райони столиці очистили від осередків стихійної торгівлі

Учора, 03.12.2020, відбувся черговий рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі. Працівники департаментів міського благоустрою та муніципальної безпеки, Головного управління Держпродспоживслужби в м.Києві, комунального підприємства «Київблагоустрій» перевіряли зокрема виходи зі станцій метро «Майдан Незалежності», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська», «Берестейська», «Нивки», «Житомирська» та «Святошин». Під час спільного рейду виявили та припинили діяльність понад 40 торговельних точок, що працювали без відповідних дозвільних документів та з порушенням санітарних і карантинних норм.

Інспектори благоустрою внесли 10 приписів власникам нововстановлених об'єктів та демонтували 32 торговельних намети, засоби пересувної торгівлі та інші елементи благоустрою, власники яких на вимогу попередньо внесених приписів не відреагували та самостійно не демонтували встановлені об'єкти. Правопорядок під час цих заходів забезпечували 15 представників Департаменту муніципальної безпеки.

Заходи зі звільнення вулиць Києва від несанкціонованих торгових місць та виявлення порушників санітарних норм та правил триватимуть і надалі.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку