Головна  →  Новини  →  18 листопада 2020

У жовтні інспектори виявили понад 3000 порушень правил благоустрою м.Києва

У жовтні інспектори виявили понад 3000 порушень правил благоустрою м.Києва

У жовтні 2020 року інспекторами благоустрою було внесено 3255 приписів за порушення правил благоустрою столиці, що майже на 15% більше, ніж за попередній період. Порушення у сфері благоустрою фіксувалися як у комунальних служб, так і підприємців.  

Із найпоширеніших порушень — неприбране сміття (804 приписи), нововстановлені тимчасові споруди, засоби сезонної та пересувної торгівлі (709 приписів), а також несвоєчасне прибирання листя (324 приписи). Усього за цей місяць інспектори благоустрою внесли приписи за 44 різновидами порушень. Серед них є також рекламні оголошення на об’єктах благоустрою, неприбране гілля, сміття на узбіччі доріг, складування будівельних матеріалів тощо.

За цей період інспектори склали 314 протоколів про адміністративні правопорушення. Найпоширеніші — порушення Правил благоустрою власниками тимчасових споруд, розклеювання рекламних оголошень та залишене чи вчасно невивезене сміття. Кожен протокол за ст. 152 КУпАП передбачає накладання штрафу в розмірі від 340 до 1700 грн.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку