Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2020

Під час місцевих виборів столичні інспектори виявили понад 200 порушень у сфері благоустрою

Під час місцевих виборів столичні інспектори виявили понад 200 порушень у сфері благоустрою

У Києві під час місцевих виборів інспектори виявили понад 200 порушень у сфері благоустрою. Найбільшу кількість неприбраних агітаційних плакатів було зафіксовано в Деснянському районі 32 випадки, найменше спостерігалося в Дарницькому, Дніпровському та Оболонському районах по 15 випадків. Про це розповів директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

“За 24-25 жовтня інспектори виявили понад 200 випадків наявності засобів передвиборної агітації на об’єктах благоустрою. Як правило, рекламні плакати розміщувалися на стовпах та інформаційних стендах житлових будинків. При виявленні порушень інспектори вносили приписи з вимогою негайно прибрати передвиборну агітацію з об’єктів благоустрою. Загалом за вихідні інспектори внесли 210 приписів. Варто зазначити, що балансоутримувачі миттєво реагували на виявлені інспекторами порушення та усували їх”, розповів Олексій Кулеба.

Також він нагадав, що у вихідні для контролю за дотриманням умов “дня тиші” було залучено 25 інспекторів благоустрою. Їхньою задачею було також контролювати санітарно-технічний стан прилеглих до виборчих дільниць територій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку