Головна  →  Новини  →  19 жовтня 2020

Протягом вересня в Києві виявлено понад 2700 порушень у сфері благоустрою

Протягом вересня в Києві виявлено понад 2700 порушень у сфері благоустрою

Протягом вересня столичними інспекторами благоустрою було внесено 2782 приписи за порушення Правил благоустрою міста Києва. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

 Щоденний моніторинг вулиць Києва інспекторами благоустрою дає свої результати. Тільки протягом вересня інспектори внесли підприємцям та комунальним службам 2782 приписи з вимогою усунути порушення. З найпоширеніших - неприбране сміття, нововиявлені тимчасові споруди, засоби пересувної та сезонної торгівлі, а також порушення при розриттях”, - зазначив Олексій Кулеба.

 З найпоширеніших порушень — неприбране сміття (746 приписів), нововиявлені тимчасові споруди, засоби пересувної та сезонної торгівлі (639 приписів), а також порушення при розриттях (231 припис). Усього в вересні інспектори благоустрою внесли приписи за 44 статтями. Серед них також є графіті на стінах будівель, неприбране листя, незадовільний стан дитячих майданчиків, аварійні дерева тощо.

 Крім того, інспектори склали 298 протоколів за адміністративні правопорушення. Найпоширенішими причинами для складання протоколу стали порушення Правил благоустрою власниками тимчасових споруд, при розриттях та наклеюванні рекламних оголошень. За кожним протоколом за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу в розмірі від 340 до 1700 грн.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку