Головна  →  Новини  →  16 січня 2017

Київська влада попереджує безвідповідальних балансоутримувачів про штрафи за неприбирання снігу та бурульок

Київська влада попереджує безвідповідальних балансоутримувачів про штрафи за неприбирання снігу та бурульок

«Протягом першої половини січня, інспектори благоустрою, в том числі й районного рівня, винесли 4,5 тисячі приписів на усунення порушень, тобто з вимогами розчистити ключові підходи до об’єктів соціальної сфери», – сказав під час брифінгу керівництва КМДА з нагальних питань життєдіяльності столиці директор Департаменту міського благоустрою та збереження природнього середовища Андрій Фіщук.

Під час значних снігопадів більшість киян вчасно переставляли свої припарковані автівки для того, щоб комунальні служби могли якісно прибрати столичні дороги. Проте деякі балансоутримувачі, організації і ЖЕКи недбало поставились до безпеки киян і не прибирали підзвітні території, адже обов’язок балансоутримувачів – організовувати безпечні умови пересування містян територією.

Він також зауважив, що було складено 478 адміністративних протоколів щодо найбільших порушників благоустрою.

«Як засвідчила практика, приблизно 90% цих протоколів, що розглядаються комісією, задовольняються. У разі, якщо буде задовільнено всі протоколи міський бюджет може поповнитися на 400 тисяч гривень», – наголосив очільник Департменту.

Варто зазначити, що максимальний розмір штрафних санкцій за недбале ставлення до прибирання снігу та бурульок із балансових територій (порушення Правил благоустрою) складає 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку