Головна  →  Новини  →  1 жовтня 2020

На Подолі триває демонтаж тимчасових споруд без дозвільних документів

На Подолі триває демонтаж тимчасових споруд без дозвільних документів

 

На просп. Порика та вул. Світлицького відбувається демонтаж самовільно розміщених торговельних рядів. Підставою для демонтажу стала відсутність проєктно-дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд. На вимогу інспектора благоустрою власники кіосків надавали копії договорів на проведення ярмарок. У результаті перевірки наданих договорів було з’ясовано, що дані тимчасові споруди розміщені поза межами вказаної у договорі земельної ділянки, а адреси даних об’єктів відсутні в переліку місць регулярного проведення ярмарок.

Демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» розпочали роботу відразу після надання доручення Департаменту міського благоустрою – 28 вересня. Відповідно до доручення демонтажу підлягають понад 60 об’єктів, що знаходяться біля ринку “Виноградар”. На даний момент на штрафний майданчик вже транспортовано 14 незаконно встановлених тимчасових споруд. Тож роботи по очищенню житлового масиву “Виноградар” триватимуть.

Звільнення цієї локації від тимчасових споруд покращить благоустрій, розвантажить пішохідний рух та дасть змогу мешканцям вільно пересуватися тротуарами.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку