Головна  →  Новини  →  14 серпня 2020

Протягом літа зафіксовано 3363 порушення

Протягом літа зафіксовано 3363 порушення

За утримання території в неналежному стані з початку літа столичними інспекторами благоустрою було внесено 3363 приписи та складено 84 протоколи. Так, за використання території не за призначенням відповідно до Правил благоустрою, Генерального плану Києва, іншої містобудівної документації, правил забудови, а також неналежне санітарне очищення території, її озеленення, збереження та відновлення об’єктів благоустрою київські інспектори на території міста Києва зафіксували 3363 порушення.

Найпоширенішим видом порушень стало несвоєчасне прибирання сміття, що в літню спеку може бути джерелом розповсюдження інфекцій та хвороб. Загалом за цей вид порушень у період з 1 червня по 14 серпня було надано 1743 приписи.

Щоб уникнути розмноження небезпечних комах у траві, балансоутримувачі зобовязані проводити систематичне скошування газонів. Залишки скошеної трави мають бути прибрані протягом 3 діб. За невчасно скошену та неприбрану траву підприємствам, установам та організаціям внесено 928 приписів.
Відповідно до Правил благоустрою власники зелених насаджень зобовязані проводити своєчасну обрізку гілок дерев в охоронних зонах (у радіусі 1 м) провідників під струмом, а також тих, що закривають покажчики вулиць і будинків. За порушення даних норм було внесено 270 приписів. 

Також з початку літа київськими інспекторами було зафіксовано ряд інших порушень належного санітарного утримання території, зокрема: відсутність урн, наявність графіті на фасадах будівель, оголошень на елементах благоустрою тощо, що складає 422 приписи.

Щодо 84 протоколів, то на кожен з них за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф, що становить від 340 до 1700 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку