Головна  →  Новини  →  13 серпня 2020

Хто відповідальний за стан парковок

Хто відповідальний за стан парковок

Утримання території парковок в належному санітарному стані — прямий обов'язок оператора та орендаря, якщо з таким укладено договір. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

“Якщо санітарний стан не відповідатиме нормам (сміття, розташування елементів благоустрою без дозвільної документації та ін.), інспектор благоустрою має право вживати заходів щодо порушників Правил благоустрою — вносити припис з вимогою усунути порушення та складати адміністративний протокол за ст.152 КУпАП”, — розповів Тимур Ткаченко.

Також він наголосив на тому, що на території парковок можна надавати лише послуги з паркування транспортних засобів та, у разі необхідності, обладнати такі місця сучасними системами паркування, наносити дорожню розмітку, встановлювати відповідні дорожні знаки, огорожі та інші елементи благоустрою. 

“Допускається відсутність дорожньої розмітки в залежності від погодних умов, бруду тощо при наявності установлених відповідних за змістом дорожніх знаків, що позначають межі та спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку” — підкреслив Тимур Ткаченко. 

Нагадуємо, що за ст. 152 Кодексу України про адміністративні порушення штраф становить він 340 до 1700 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку