Головна  →  Новини  →  10 серпня 2020

Липень: мінус 288 незаконних елементів благуострою

Липень: мінус 288 незаконних елементів благуострою

288 самовільно встановлених елементів благоустрою на території міста Київ було демонтовано у липні-місяці. Цьоріч липень вийшов спекотним для демонтажних бригад КП «Київблагоустрій». На виконання доручень Департаменту міського благоустрою столицю було очищено від чисельних тимчасових споруд, у тому числі так званих "наливайок".

За чисельними скаргами Департаментом міського благоустрою було видано доручення на демонтаж тимчасових споруд без дозвільних документів по проспекту Маяковського, 26, що були організовані у так званий Ринок "Фестивальний". У ході демонтажних робіт власники незаконних МАФів вчиняли активний супротив: перешкоджали проїзду демонтажної техніки та перекрили проїжджу частину, заблокувавши таким чином проїзд транспорту, у тому числі громадського. Але це не зупинило демонтажні роботи, у результаті - територію звільнено від 109 самовільно встановлених елементів благоустрою.

Під час чисельних демонтажів гаражів, що не мають дозвільної документації на розміщення, систематично виявляється, що в таких гаражах приймають вторинну сировину та в якості розрахунку використовують алкоголь невідомого походження на розлив. Це призводило до антисанітарії довкола об'єкту та систематичних порушень громадського порядку.

«Шлагбаум смерті», що став причиною трагедії, бо був самовільно встановлений на території Русанівських садів та перешкодив заїзду карети швидкої медичної допомоги, було демонтовано в найкоротші терміни.

Щоденне полювання на самовільно встановлені візки-холодильники із морозивом в історичному центрі Києва триває нон-стоп. Але запалу власників таких рухомих холодильників не має меж: систематичні демонтажі не зупиняють їх діяльності. Вони оплачують місту вартість демонтажних робіт та повертають свої візки на старі місця в очікуванні інспектора благоустрою для внесення припису, протоколу та, відповідно, демонтажу.

Демонтажі тимчасових споруд відбуваються щодня і триватимуть доти, поки всі підприємці не зроблять власний бізнес прозорим та своїм підприємництвом почнуть поповнювати бюджет столиці. Сплата пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва – це вагома стаття поповнення міського бюджету.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку