Головна  →  Новини  →  3 серпня 2020

Стихійна торгівля карається штрафами

Стихійна торгівля карається штрафами

За минулий тиждень, з 27 по 31 липня, у Києві ліквідовано близько 100 осередків стихійної торгівлі, внесено 133 приписи та складено 105 протоколів. Щоденна боротьба зі стихійною торгівлею в Києві триває нон-стоп. Кожного дня інспектори благоустрою проводять рейди по виявленню та ліквідації осередків стихійної торгівлі.

Під час рейду інспектори складають на порушників протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Такі протоколи про правопорушення розглядаються адміністративною комісією за місцем проживання порушника. По справі про адміністративне правопорушення комісія виносить постанову про накладення адміністративного стягнення. Штрафні санкції за такі порушення можуть сягати від 340 до 1360 грн – на громадян і від 850 до 1700 грн – на суб’єктів підприємницької діяльності.

За результатами рейдів протягом минулого тижня складено 105 протоколів, що може поповнити міський бюджет на майже 175 000 гривень.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку