Головна  →  Новини  →  23 липня 2020

Київ став чистіше на 52 незаконних об’єкта

Київ став чистіше на 52 незаконних об’єкта

Протягом тижня, з 13 до 19 липня, Комунальним підприємством «Київблагоустрій» демонтовано 52 самовільно встановлених елементи благоустрою. 

Виявляють незаконні об'єкти та передають їх для подальшої реалізації заходів із демонтажу інспектори з благоустрою. Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Олексій Кулеба розповів, як саме працюють інспектори, які в них є повноваження та що важливо змінити в їхній роботі вже сьогодні.

У чому полягає робота інспекторів

«Інспектори благоустрою контролюють усе, що відбувається на вулиці: від залишеного сміття до нововстановлених елементів благоустрою (тимчасові споруди – кіоски, ятки для торгівлі тощо; засоби пересувної торгівлі – автокав’ярні, огорожі тощо). Інспектори мають виявити порушення у сфері благоустрою, змусити порушника його усунути та скласти адміністративний протокол» , – розповів Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Олексій Кулеба.

Як інспектор виявляє порушення? 

Олексій Кулеба розповів, що кожен з інспекторів має свій власний сектор, який щодня моніториться на виявлення порушень, відпрацьовує звернення громадян до колцентру «15-51», а також ті, що надходять на сайт КМДА й Департаменту міського благоустрою, та на сторінки соціальних мереж тощо.

Що важливо змінити в роботі інспекторів?

Інспектори багато часу витрачають на ведення документації, проте місту їхня присутність необхідна більшу частину часу саме на закріпленій за ними території.

«Ми працюємо над перенесенням більшої частини документообігу в онлайн та забезпеченням інспекторів сучасними планшетами. Це допоможе їм стати більш мобільними, працювати без щоденної прив’язки до офісу, витрачати більше часу на моніторинг закріпленої за ним території та завантажувати фото-, відеофіксацію порушення або навпаки його ліквідації до єдиної бази відразу на місці», – розповідає Директор Департаменту міського благоустрою КМДА .

За його словами, вдалим рішенням для посилення якості виконаної роботи інспектором можуть стати дрони, що допоможуть у моніторингу спочатку менш доступних для проходження ногами ділянок, а в майбутньому і повністю замінять фізичну присутність інспектора на місці порушення.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку