Головна  →  Новини  →  13 січня 2017

«Київблагоустрій»: Протягом двох з половиною років зі столичних вулиць прибрано більше 8 тисяч незаконних тимчасових споруд

«Київблагоустрій»: Протягом двох з половиною років зі столичних вулиць прибрано більше 8 тисяч незаконних тимчасових споруд

У період з 1 серпня 2014 року по 30 грудня 2016 року КП «Київблагоустрій», його підрядники, а також столичні райдержадміністрації, разом демонтували 8108 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).

Про це із посиланням на директора КП «Київблагоустрій» Івана Кліпу повідомила прес-служба комунального підприємства.

У звіті подано сумарну статистику поточних даних, що фіксуються в КП з часу започаткування влітку 2014 року керівництвом КМДА системної хвилі демонтажів незаконних ТС.  

Передусім директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа нагадав, що з 1 серпня 2014 року по 30 грудня 2015 року у Києві було демонтовано 6206 незаконних тимчасових споруд.

Ще 1902 незаконні тимчасові споруди демонтовано протягом 2016 року. Разом за два з половиною роки – більш як 8 тисяч незаконних ТС. Левову частку цих робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених підрядних організацій. До сумарної статистики також увійшли демонтажі, що їх здійснили районні адміністрації міста та деякі власники МАФів, які під час наших перевірок визнали нелегальний статус своїх самовільно встановлених на вулицях споруд, пояснив директор комунального підприємства.  

При цьому він зазначив, що у переліку демонтованого протягом 2016 року – не тільки незаконні павільйони та кіоски, що мають народну назву «МАФ», а й ціла купа різноманітних тимчасових споруд, у тому числі: торгівельні ряди з ролетів та кіосків, автомийки та шиномонтаж, автокрамниці на колесах (купави), авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, складські приміщення, намети сезонної торгівлі, гаражі, лотки-тенди (штендери), різні технічні (побутові) приміщення, невеличкі рекламні конструкції та інші дрібні тимчасові споруди.

Директор КП «Київблагоустрій» також нагадав, що станом на липень 2014 року, тобто перед початком системної «хвилі» з прибирання МАФів, у столиці України нараховувалось від 18 до 20 тисяч комерційних тимчасових споруд. 6,5 тисяч з них 1 лютого 2015 року було визнано легальними.

Їхні власники, у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року, зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку