Головна  →  Новини  →  20 липня 2020

У Києві демонтовано чергову наливайку

У Києві демонтовано чергову наливайку

За дорученням Департаменту міського благоустрою в Солом’янському районі 17.07.2020 відбувся один із найрезонансніших демонтажів останнього часу. Так, силами демонтажних бригад КП «Київблагоустрій» було ліквідовано тимчасову споруду по вул. Ползунова, в якій реалізовувався алкоголь на розлив.

Даний об’єкт було розміщено без дозвільних документів, що передбачає відсутність будь-яких внесків до столичного бюджету. Окрім того, продаж алкоголю в тимчасових спорудах є порушенням вимог рішення Київської міської ради від 27 вересня 2018 року № 1529/5593 «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Києві».

Нагадуємо, демонтажі тимчасових споруд, розміщених на території Києва без дозвільної документації, відбуваються щодня. Із переліком об’єктів, що підлягають демонтажу, можна ознайомитись на офіційному сайті Департаменту міського благоустрою за посиланням: https://dmb.kyivcity.gov.ua/content/doruchennya.html.

У разі виникнення скарг щодо розташування тимчасових споруд та малих архітектурних форм звертайтеся до Контактного центру міста Києва за номером телефону: 15-51. 

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку