Головна  →  Новини  →  10 січня 2017

Роботи з ліквідації негоди не припиняються ані на мить

Роботи з ліквідації негоди не припиняються ані на мить

Протягом усіх різдвяних свят без вихідних та у три зміни усі комунальні служби боролися із наслідками непогоди. Так, починаючи зі святвечора, п'ятниці 06 січня, до прибирання снігу було залучено 5648 працівників, 512 одиниць техніки; у суботу, 07 січня, зі снігом боролися 5670 комунальників та 515 одиниць снігоприбиральної техніки; у неділю, 8 січня, безперервно усували наслідки негоди 5426 комунальників та 541 снігоприбиральна машина. Роботи з ліквідації негоди не припинялись ні на мить! Вчора, 9 січня, Київ прибирали від снігової завали 5037 працівників та 533 технічні одиниці, протягом дня з міста вивезено 1538 тон снігу. Протягом усієї ночі на сьогодні чистили місто від снігу 5788 комунальників та 592 снігоприбиральні машини, за останню добу вивезено поза межі міста 3520 тон снігу.

З кожним днем снігу прибувало все більше і більше, так, протягом днів негоди зусиллями столичних комунальних служб було прибрано 85920,9 кілометрів доріг, міжквартальних, внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території; зеленбудівці прибрали від снігу 3024,8 гектарів  променадних доріжок у парках, скверах та на бульварах; з Києва  вивезено 7134 тони снігу; для посипки доріг та пішохідних зон використано 241748 тони піскосоляної суміші.  

У постійній готовності й працювали інспектори із благоустрою, які тільки за один день зафіксували 374 порушення з боку халатних балансоутримувачів території, що не дбали про безпечний стан належної ним території.  

Усі святкові дні рятувальники Київської служби порятунку були задіяні до ліквідації наслідків негоди та забезпечення безпеки киян і гостей міста.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку