Головна  →  Новини  →  2 червня 2020

У Києві демонтували 300 незаконних об’єктів

У Києві демонтували 300 незаконних об’єктів

Протягом травня на доручення Департаменту міського благоустрою Київ очищено на 300 незаконно розміщених тимчасових споруд. Карантинні запобіжні заходи не зупинили роботу Департаменту міського благоустрою та КП «Київблагоустрій» з очищення Києва від незаконно встановлених тимчасових об`єктів. Профільні служби Департаменту та комунального підприємства  працювали у напруженому робочому графіку, аби максимально звільнити місто від незаконних споруд.

Не обійшлося і без протистоянь з боку власників таких об`єктів. Як результат – озброєний супротив, що відбувся під час демонтажу незаконної вхідної групи до нежитлового приміщення у багатоповерховому будинку в Оболонському районі. На щастя, обійшлося без жертв та поранених.

Через супротив та блокування комунальної техніки знадобилося залучення правоохоронних органів під час демонтажу масштабного осередку стихійної торгівлі по вул. Електротехнічна, що розширив свою діяльність на проїжджій частині.

Також від численних незаконних купав і холодильних установок біля них очищувалися парки ім. Островського та «Перемога». Декілька разів протягом травня недобросовісні підприємці повертали на старі місця нові незаконні торговельні об’єкти у зазначених парках, але на сьогодні це явище вдалося зупинити.

На численні скарги киян на антисанітарію та небезпечні умови були демонтовані незаконні гаражі, де здійснювався прийом вторинної сировини.

Іноді тимчасові споруди заважають розвитку інфраструктури міста, як то сталося по вул. Вацлава Гавела, де низка неоформлених гаражів перешкоджала заїзду важкої будівельної техніки на будівельний майданчик, де зводиться дитячий садок. Гаражі демонтовано, будівельні роботи відновлено, і дитячий заклад буде зданий у строки.

Очищення Києва від незаконних тимчасових споруд – це безперервний процес, що триває щодня. З питаннями та зауваженнями звертайтеся до Департаменту міського благоустрою.

Прийом кореспонденції (звернення громадян, листи від юридичних осіб з будь-яких питань) відбувається через офіційну електронну пошту: [email protected] відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (П.І.Б., адреса проживання) та з офіційних поштових адрес для юридичних осіб.

У разі неможливості направлення звернень та листів (у тому числі заявки на оформлення контрольних карток) на електронну пошту, кореспонденція в паперовому вигляді залишається у скриньці на першому поверсі за адресою: вул. Дегтярівська, 31, корпус 2 (отримати вхідний номер можна наступного дня за номером телефону 489-36-31).

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку