Головна  →  Новини  →  1 червня 2020

У травні складено 68 протоколів за порушення правил карантину

У травні складено 68 протоколів за порушення правил карантину

Протягом травня складено 68 протоколів на порушників правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил і норм. Так, щодня робочими комісіями у складі працівників Департаментів міського благоустрою, промисловості та розвитку підприємництва, Головного управління Держспоживслужби у м. Києві, комунальними підприємствами «Київблагоустрій» та «Муніципальна охорона» перевіряється дотримання правил карантину, зокрема:

- на об’єктах торгівельної діяльності продуктами харчування та надання послуг громадського харчування (магазини, так звані МАФи, агропродовольчі ринки, ресторани, кафе тощо);

-  на об’єктах торгівельної діяльності непродовольчими товарами та надання побутових послуг.

За перший тиждень травня, з 04.05 по 11.05, уповноваженими особами складено 8 протоколів; за другий тиждень, з 11.05 по 17.05, – 19; за третій, з 18.05 по 24.05, – 27; та 14 протоколів за період з 25.05 по 29.05 відповідно.

Найбільшу кількість порушень правил карантину зафіксовано у Солом`янському районі. У Деснянському, Дніпровському, Печерському та Шевченківському районах таких порушень не виявлено жодного разу.

Нагадуємо, що статтею 44‑3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 до 170 тисяч гривень.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку