Головна  →  Новини  →  19 травня 2020

Вимоги до облаштування літніх майданчиків при кафе / ресторанах

Вимоги до облаштування літніх майданчиків при кафе / ресторанах

В рамках першої хвилі послаблення карантинних обмежувальних заходів у Києві запрацювали відкриті літні тераси біля кафе та ресторанів. Під час обслуговування на відкритих (літніх) майданчиках для харчування біля стаціонарного закладу ресторанного господарства або сезонних майданчиках мають дотримуватися такі вимоги:

  1. Відстань між місцями для сидіння за сусідніми столами має бути не менше 1,5 м;
  2. За одним столом можуть розміщуватися не більше 2 клієнтів (без урахування дітей віком до 14 років);
  3. Приготування їжі, напоїв дозволяється лише у приміщеннях без доступу споживачів;
  4. Замовлення здійснюється дистанційно (через спеціально облаштоване вікно / двері). Прийняття замовлення офіціантом може здійснюватися за умови дотримання відстані між ним та клієнтами не менше 1,5 м.
  5. Видача замовлень забезпечується через спеціально облаштоване вікно / двері. Видача замовлення офіціантом може здійснюватися за умови дотримання відстані між ним та клієнтами не менше 1,5 м.
  6. Місце видачі замовлень та розрахунку повинно унеможливлювати вхід відвідувачів до приміщень закладу та мати можливості безготівкового (безконтактного) розрахунку, бути обладнаним столиком / поличкою для передачі замовлення без особистого контакту з клієнтом.
  7. Меню має бути розміщене для ознайомлення поруч із місцем прийняття / видачі замовлення із унеможливленням видачі меню клієнтам.
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку