Головна  →  Новини  →  16 березня 2020

Оголошення про безконтактний режим роботи Департаменту міського благоустрою

Оголошення про безконтактний режим роботи Департаменту міського благоустрою

Шановні громадяни!

У зв’язку із проведенням протиепідемічних заходів Департамент міського благоустрою запроваджує безконтактний режим роботи до особливого розпорядження Уряду.

Прийом кореспонденції (звернення громадян, листи від юридичних осіб з будь-яких питань) відбувається через офіційну електронну пошту [email protected] відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (П.І.Б., адреса проживання) та з офіційних поштових адрес для юридичних осіб.

У разі неможливості направлення звернень та листів (у тому числі заявки на оформлення контрольних карток) на електронну пошту, кореспонденція в паперовому вигляді залишається у скриньці на першому поверсі за адресою: вул. Дегтярівська, 31, корпус 2 (отримати вхідний номер можна наступного дня за номером телефону 489-36-31).

Особисті прийоми громадян призупинено. З профільних питань Ви можете звертатися в телефонному режимі з 09.30 до 12.00 год щодня за окремим розкладом (додається).

Дякуємо за розуміння!

ТИМЧАСОВИЙ ГРАФІК НА ПЕРІОД ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ   прямих («гарячих») телефонних ліній

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку