Головна  →  Новини  →  23 січня 2020

У столичному комунальному притулку відкрилося карантинне відділення для тварин

У столичному комунальному притулку відкрилося карантинне відділення для тварин

Відсьогодні у Притулку для тварин, що у Бородянці, почало працювати карантинне відділення для тварин. Відділення побудовано за сучасними ветеринарно-санітарними нормами, має окремий вхід та дезінфікуючий бар’єр.

«Облаштування карантинного відділення зумовлене необхідністю обмежити тварин, що мешкають у притулку, від небезпечних хвороб. Багато безпритульних тварин вже є носіями небезпечних хвороб. А потрапляючи до притулку,  стають джерелом цих хвороб для інших тварин. Аби унеможливити інфікування здорових тварин притулку, ми відкрили карантин для перетримки тварин від 7 до 14 днів. На час перетримки усі нові тварини ізольовані від інших», - зауважив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Дане відділення площею 24 кв.м. розраховане на утримання чотирьох тварин, але за словами Олексія Кулеби, є плани щодо його розширення.

Етапи адаптації нової тварини у притулку:

  • обов’язкове ветеринарне і лабораторне обстеження, вакцинація;
  • переміщення тварини на перетримку до карантину під постійне спостереження ветеринарів і кінологів;
  • через 7-14 днів - повторне ветеринарне обстеження;
  • робота кінолога щодо визначення типу нервової системи та характеру тварини;
  • за результатами кінологічного обстеження підселення у вольєри з іншими тваринами з подібними характеристиками для уникнення конфлікту.

Окрім того, на базі Ветеринарної служби Деснянського району організовано карантинне відділення, облаштоване сучасними боксами, для одночасного утримання 12 котів або цуценят.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку