Головна  →  Новини  →  16 січня 2020

Боротьба зі стихійною торгівлею триває

Боротьба зі стихійною торгівлею триває

Рейди у рамках боротьби зі стихійною торгівлею тривають. Сьогодні інспектори Департаменту міського благоустрою та КП "Київблагоустрій" спільно із поліцією виїхали на стихійний ринок у Солом’янському районі.

"Дана локація викликає найбільше обурення, оскільки торговці розташувалися впритул до проїжджої частини і таким чином створюють аварійно-небезпечну ситуацію на дорозі та, реалізовуючи продукцію, ризикують власним здоров'ям і життям. Окрім того, молочна продукція, розкладена на асфальті, викликає багато питань щодо санітарних умов збереження", - зауважив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

У результаті рейду інспектори благоустрою склали 4 протоколи за ст. 152 КУпАП за самовільне зайняття земельної ділянки. Правоохоронними органами оформлено 2 протоколи за ст. 160 КУпАП за торгівлю з рук у невстановлених місцях та вилучено товар на двох торгових об'єктах.

Департаментом міського благоустрою разом з районною державною адміністрацією та поліцією створено мобільні групи, що проводять рейди в рамках боротьби зі стихійною торгівлею.

Кожного дня мобільна група працює в одному з районів м. Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку