Головна  →  Новини  →  28 грудня 2019

Департамент міського благоустрою попередив незаконне будівництво в центрі Києва

Департамент міського благоустрою попередив незаконне будівництво в центрі Києва

У попередження незаконного будівництва в історичному центрі Києва Департаментом міського благоустрою надано термінове доручення на негайний демонтаж огорожі по вул. Кожумяцькій на Подолі. Наступного дня силами КП «Київблагоустрій» було демонтовано дану огорожу. 

Демонтажу передувало анулювання контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою у зв’язку із встановленням тимчасової огорожі для утримання земельної ділянки в належному стані та її охорони і видано доручення на демонтаж даної огорожі. 
Така оперативність дій Департаменту міського благоустрою пов’язана із попередженням зведення незаконного будівельного об'єкта в історичному центрі міста на Подолі. Так, ТОВ «Феліксія» звернулось до Департаменту міського благоустрою з проханням надати контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою у зв’язку із встановленням тимчасової огорожі для утримання земельної ділянки в належному стані та її охорони. ТОВ було надано пакет усіх необхідних документів, у тому числі договір оренди земельної ділянки, тому підстав для відмови у виданні контрольної картки не було. 25 вересня 2019 року Департаментом міського благоустрою було видано дану контрольну строком дії до 25 березня 2020 року. 
17 грудня інспектором благоустрою обстежено даний об’єкт благоустрою та встановлено, що фактичні роботи не відповідають вказаним у контрольній картці. Зокрема виявлені роботи за ознаками схожі на геологічні вишукування, що передують проектним роботам для подальшого будівництва. За поданим актом обстеження території 18 грудня Департамент міського благоустрою анулював дану контрольну картку та негайно видав доручення на демонтаж огорожі. 
«24 грудня демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» демонтували огорожу. Тим самим припинили спробу незаконного будівництва. Крім того, щодо законності діяльності даного забудовника є певні питання, тому Департамент міського благоустрою направив листи Міністерству культури України та Департаменту культурної спадщини щодо перевірки правочинності будівельного майданчика за адресою Вознесенський узвіз, 28-30. Забудовник той самий. Наразі чекаємо відповіді з посиланням на нормативні документи. Якщо дозвільна документація не підтвердить законність дій забудовника, то позиція Департаменту міського благоустрою буде непохитною, - тільки анулювання дозволів і демонтаж!», - підбив підсумки директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.
Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку