Головна  →  Новини  →  24 грудня 2019

Боротьба зі стихійною торгівлею триває

Боротьба зі стихійною торгівлею триває

Сьогодні спільно з правоохоронними органами інспектори благоустрою здійснили рейд щодо запобігання стихійної торгівлі у Печерському та Солом’янському районах. За результатами рейдів складено:

° 45 протоколів за порушення ст 152 КУап, - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населенихНа пунктів, правил благоустрою міста Києва.

° 12 протоколів за порушення ст 160 КУап за торгівлю з рук у невстановлених місцях, що тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

"Свою ефективність рейди показали на таких локаціях як майданчики біля входів / виходів зі станцій метро Арсенальна та Печерська. Ще недавно там практикувалося жвава торгівля з рук. Такі рейди інспектори благоустрою здійснюють щодня у місцях з великим скупченням людей, тобто біля станцій метро. Потім буде черга спальних районів до повного винищення стихійної торгівлі у Києві", - підбив підсумки директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку