Головна  →  Новини  →  23 грудня 2019

Київ бореться із тимчасовими спорудами з ознаками грального безнесу

Київ бореться із тимчасовими спорудами з ознаками грального безнесу

Боротьба із незаконно встановленими тимчасовими спорудами на території Києва триває. Під особливою увагою Департамента міського благоустрою тимчасові споруди, що мають ознаки грального бізнесу та розповсюдження лотерейних квитків. Наразі за дорученнями Департаменту міського благоустрою інспектори благоустрою КП «Київблагоустрій» та районних відділів благоустрою перевіряють наявність дозвільної документації усіх тимчасових споруд, на яких розміщено рекламу грального характеру.

«20 і 21 грудня силами демонтажних бригад комунального підприємства демонтовано 6 тимчасових споруд з ознаками грального бізнесу. Сьогодні демонтажні роботи таких об’єктів продовжуються. Складність демонтажу тимчасових споруд з гральними автоматами у їх великих розмірах. Тому аби прибрати один об’єкт, ми залучаємо по кілька демонтажних бригад», - сказав директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

За дорученнями Департаменту міського благоустрою 20 та 21 грудня були демонтовані тимчасові споруди з гральними автоматами у Деснянському районі по вул. Мілютенка 23 і на проспекті Володимира Маяковського 75/2; Дарницькому – по вул. Алма-атинській, 2; Дніпровському – пр-т Ватутіна, 2, 10; а також Оболонському – проспект Степана Бандери, 15.

На сьогодні у базі даних на території Києва налічується 131 тимчасова споруда, що має ознаки грального бізнесу та продажу лотерейних квитків. Найбільша кількість гральних кіосків налічується у Деснянському районі – 37 об’єктів.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський прокоментував відмову Верховної Ради підтримати законопроект про легалізацію грального бізнесу закриттям усіх ігрових зал. Як пояснив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, прийнято постанову про скасування Указу державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. Тепер заклади з ігровими автоматами не зможуть нелегально працювати під виглядом державних лотерей. У той же час глава МВС Арсен Аваков наказав поліції "зачистити" Україну від ігрових автоматів

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку