Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

Рішення Департаменту міського благоустрою про демонтажі відсьогодні у загальному доступі

Рішення Департаменту міського благоустрою про демонтажі відсьогодні у загальному доступі

На офіційному веб-сайті Департаменту міського благоустрою створено новий розділ, в якому систематично буде висвітлюватися інформація про прийняті Департаментом рішення про демонтаж незаконно розміщених об’єктів благоустрою на території Києва. Інформація буде дублюватися і на сторінці у FB.
Усі бажаючі матимуть змогу ознайомитись з усіма дорученнями на Департаменту міського благоустрою на демонтаж об’єктів, що здійснюють свою діяльність всупереч нормативно-правовим актам.
«Наші цілі та завдання дуже складні в реалізації і ми хочемо аби робота Департаменту була зрозумілою і прозорою для громадськості. Формат поінформованості громадян про нашу роботу з впорядкування тимчасових змінюється. Найголовніше, це дозволить київській громаді максимально зручно контролювати процеси демонтажів», − прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.
Доручення Департаменту міського благоустрою на демонтаж незаконних об'єктів підприємницької діяльності за період з 19.11 - 29.11.2019: https://dmb.kyivcity.gov.ua/content/doruchennya.html

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку