Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

У Києві розпочалася війна зі стихійною торгівлею

У Києві розпочалася війна зі стихійною торгівлею

Департамент міського благоустрою розпочав систематичні рейди по районах Києва у рамках боротьби зі стихійною торгівлею. Спеціалісти Департаменту міського благоустрою разом із інспекторами КП «Київблагоустрою», районних відділів Святошинської і Печерської райдержадміністраціях, а також представники Національної поліції України перевірили облюбовані місця торгівлі у Святошинському та Печерському районах.

У ході перевірок зафіксовано ряд порушень, про що складено 11 протоколів, з яких:

✔️ 4 протоколи складені правоохоронними органами у порушення статті 160 КУаП за торгівлю з рук у невстановлених місцях;
✔️ 7 протоколів у порушення статті 152 КУаП за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Ці порушення тягнуть за собою накладення штрафу, максимальний розмір якого складає 1700 гривень, з конфіскацією предметів торгівлі.
За словами директора Департаменту міського благоустрою Олексія Кулеби, дані рейди це лише початок активних дій Департаменту міського благоустрою у боротьбі зі стихійною торгівлею в столиці. Такі перевірки будуть систематичними з врученням адміністративних протоколів. Окрім управлінських заходів, ефективність показав цілодобовий патруль поліції біля виходів зі станції метро Печерська. Чим більшою буде активність міста у даній боротьбі, тим швидше буде знищено стихійну торгівлю

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку