Головна  →  Новини  →  1 листопада 2019

Департамент підсумовує роботу за дев'ять місяців

Департамент підсумовує роботу за дев'ять місяців

Протягом останніх дев’яти місяців на території Києва ліквідовано 167 осередків несанкціонованого накопичення сміття. Для вирішення проблеми неякісного та несвоєчасного вивезення сміття, твердих побутових і великогабаритних відходів створено мобільну групу за участю Петра Пантелеєва, керівництва Департаменту міського благоустрою, КП «Київблагоустрій», КП «Київкомунсервіс» та голів РДА. Щопонеділка районні державні в м. Києві адміністрації звітують про стан вивезення сміття. Про це заявив виконувач обов’язків директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації.

«За результатами заходів, вжитих працівниками КП «Київблагоустрій», з початку 2019 року за неналежний санітарний стан складено 119 протоколів. Найбільша кількість порушень щодо несвоєчасного вивезення сміття зафіксовано у Дніпровському – 30 протоколів та Дарницькому – 28, районах, а найменша у Святошинському районі – 3 протоколи», – наголосив Тарас Панчій.

Для очищення елементів благоустрою Києва від незаконного розміщення  оголошень Департамент міського благоустрою з 2018 року запровадив програму «Автодозвін». На сьогодні, у системі зареєстровано 7076 карток із номерами телефонів порушників. За словами Тараса Панчія, лише протягом жовтня виявлено 504 таких оголошень, з початку цього року київські інспектори благоустрою склали 530 протоколів за незаконні оголошення, які внесли до бази та ведеться автододзвін. Найбільшу кількість таких оголошень виявлено на території Святошинського району – 117.

Окремим джерелом систематичних порушень є столичні комунальні підприємства, об’єднання та корпорації. Так, працівниками відділів контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій, КП «Київблагоустрій» та Департаменту міського благоустрою систематично фіксують наступні порушення:

- несвоєчасне очищення урн та контейнерів для сміття (особливо біля зупинок громадського транспорту);

- відсутність люків колодців та решіток зливоприймачів;

- написи (графіті) на об’єктах благоустрою;

- облаштування майданчиків для збору сміття та ТПВ;

- прибирання внутрішньоквартальних та міжбудинкових проїздів;

- неналежний санітарний стан балансових територій після святкових та вихідних днів;

- неналежний санітарний та технічний стан контейнерів для сміття.

Комфорт та безпека проживання киян та гостей міста залежить від стану благоустрою території міста. У свою чергу, спектр проблем благоустрою з розвитком суспільства розширюється. Сьогодні проблеми благоустрою полягають не тільки в хаотичному розміщенні тимчасових споруд, а й у несвідомому паркуванні автівок, що перешкоджаютьє прибиранню снігу та вивезенню відходів; незадовільний санітарний стан міста; недобросовісне відношення балансоутримувачів до закріплених за ними територій; безвідповідальне відношення до своєчасного та якісного відновлення благоустрою у зв’язку із проведенням ремонтних робіт.

Для комплексного вирішення даних проблем Департамент міського благоустрою запропонував ряд пропозицій. Насамперед це внесення змін до Правил благоустрою, які діють ще з 2008 року.

 «Департамент міського благоустрою має здобутки й досягнення, але й є проблеми і зауваження. Сподіваюсь, що наші пропозиції зможуть покращити якість життя киян та полегшити роботу столичних комунальників», - підбив підсумки Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку