Головна  →  Новини  →  27 вересня 2019

Нові Правила благоустрою покращать зовнішний вигляд Києва

Нові Правила благоустрою покращать зовнішний вигляд Києва

Відбулося перше засідання з підготовки проекту нових Правил благоустрою міста Києва.

«Діючі Правила благоустрою датовані 2008 роком. Кожного року до Правил вносилися зміни, але час іде і вносить свої корективи та вимоги. Нові Правила благоустрою розробляються із залученням усіх структурних підрозділів Київської міської адміністрації. Основною метою нових Правил є вирішення гострого питання утримання позабалансових територій, на яких влаштовуються стихійні сміттєзвалища або поселення безхатченків, врегулювання системи відеоспостереження, визначення об’єктів комунальної власності, чітке окреслення об’єктів  культурної спадщини, оновлення об’єктів транспортної інфраструктури, умови розміщення атракціонів, пожежна безпека, врегулювання питання видачі контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та багато інших важливих питань», − наголосив керівник Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

Наразі триває процес надання пропозицій структурними підрозділами Київської міської адміністрації, районними у місті Києві державними адміністраціями та профільними комунальними службами.

«Нові Правила благоустрою розробляються для покращення зовнішнього вигляду, безпеки, збереження навколишнього середовища та культурної спадщини, приведення транспортних об’єктів до єдиного стандарту, посилення протипожежних заходів, а також для підвищення туристичної привабливості Києва», − зауважив Тарас Панчій.

Перейти до спискуВерсiя для друку


Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку